Rode SmartLav+ mikrofon lavalier 

25 zł brutto/24h *20 zł netto/24h

56 zł brutto/3 dni 81 zł brutto/5 dni

SmartLav+ to profesjonalny mikrofon przypinany zaprojektowany do pracy na planie filmowym, w studiu telewizyjnym i podczas transmisji. Idealnie sprawdzi się w sytuacjach wymagających wysokiej jakość dźwięku przy zachowaniu dyskretnego omikrofonowania, bez konieczności używania dodatkowego skomplikowanego i drogiego sprzętu bezprzewodowego. Użytkownik smartLav+ po prostu przypina mikrofon w odpowiednim miejscu, podłącza go do smartfona lub tabletu i przy użyciu aplikacji RØDE Rec na iOS lub innego dowolnego programu rozpoczyna nagrywanie.

smartLav+ wykorzystuje profesjonalną dookólną kapsułę pojemnościową, która reaguje na dźwięk jednakowo z każdej strony mikrofonu, pozwalając na wszechstronny montaż i w dużym stopniu ułatwiając pracę. Osłona z gąbki zapewnia zminimalizowanie odgłosów wiatru i tzw. głosek wybuchowych („b”, „t” i "p"). Mikrofon został także wyposażony w wytrzymały klips montażowy z uchwytem na kabel. Przewód mikrofonu został wzmocniony Kevlarem®, dzięki czemu nigdy się nie rozciągnie ani nie pęknie w normalnych warunkach użytkowania. Mikrofon smartLav+ współpracuje z każdą aplikacją audio, która umożliwia nagrywanie przez zestaw słuchawkowy.

Dodatkowo za pomocą dołączonego przewodu można nagrywać do dowolnego urządzenia z wejściem miniJack np. do aparatu fotograficznego.

Podana cena za sztukę.

Tags: lavalier Kraków wypożycz w Krakowie wypożyczalnia

* Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT w wysokości 23%. Cena netto za wypożyczenie urządzenia wynosi 20.33 zł.