Organizacja transmisji live - streaming youtube i facebook

Organizacja i produkcja transmisji livestream na youtube, facebook

Świadczymy usługi organizacji transmisji małych i średnich live eventów na youtube i facebook na terenie Krakowa i okolic. Niezależnie czy potrzebujesz prostego streamingu live z jednej kamery, czy bardziej rozbudowanych transmisji na kilka kamer i mikrofonów - dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy opcje transmisji dostosowane do budżetu i Twoich potrzeb.

Mini Midi Pro
Opis klient posiada swój aparat i chce przeprowadzić transmisję live jak najtańszym kosztem używając własnego internetu ale potrzebuje obsługi klient chce przeprowadzić profesjonalną transmisję małego eventu na dwie kamery i 2 mikrofony klient chce przeprowadzić profesjonlaną transmisję średniego eventu
Kamery kamera klienta 2 kamery z optyką (Sony A7III, Sony A6500) według potrzeb klienta
Sprzęt dodatkowy Atem Mini Pro Atem Mini Pro + 2 Mikrofony (mikroporty) + 1 lampa Atem Mini Pro + dowolny sprzęt z naszej wypożyczalni
Obsługa Tak (1 operator) Tak (1 operator) według potrzeb klienta
Internet zapewnia zamawiający zapewnia zamawiający zapewnia zamawiający lub wykonawca
Cena od 900 zł od 2000 zł indywidualna wycena

Minikoncerty live na youtube i facebook

Koncerty live

Oprócz sprzętu wizyjnego posiadamy urządzenia pozwalające na transmisję live koncertów, które wymagają profesjonalnej jakości audio. Posiadamy szereg mikrofonów o studyjnej jakości m.in. Neuman KM184, Blue Blueberry, Sennheiser oraz przenośny mikser SoundDevices MixPre-6. Taki sprzęt zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Live eventy dla klientów biznesowych

Livestream skype zoom teams

W dobie koronawirusa ważne spotkania biznesowe coraz częściej odbywają się za pomocą telekonferencji skype, zoom lub teams. Kamery i mikrofony wbudowane w laptopy nie zapewniają jednak profesjonalnej jakości takich telekonferencji. Rozwiązaniem jest podłączenie do komputera aparatu/kamery z dobrą optyką i użycie profesjonalnego mikrofonu. Tak skonfigurowany sprzęt, dzięki naszemu Atem Mini Pro, może zastąpić kamerę wbudowaną w laptopa. Zapewni profesjonalny (o jakości telewizyjnej) wizerunek rozmówcy podczas ważnych telekonferencji i spotkań online.

Usługi transmisji live:

telefon:
 603600270

email:
 rental@creativegrapes.pl