Anycubic Wash & Cure Plus 

50 zł brutto/24h *41 zł netto/24h

113 zł brutto/3 dni 163 zł brutto/5 dni

Jest to urządzenie 2 w 1 pomocne przy wydrukach 3D w żywicy. Posiada funkcje mycia rotacyjnego i utwardzania. Korzystanie z tego urządzenia jest bardzo wygodne oraz pozwala zaoszczędzić czas i miejsce. 
Anycubic Wash & Cure Plus jest kompatybilne z większością drukarek 3D LCD między innymi takimi jak Elegoo Mars, Phrozen Sonic oraz większymi drukarkami jak: Anycubic Photon Mono X, Elegoo Saturn.

Wersja Plus oferuje większy obszar mycia, dzięki czemu możliwe jest mycie dużych rozmiarów modeli 3D. Nowa taśma świetlna UV posiada możliwość zgięcia górnej części w kształcie litery L, co umożliwia utwardzanie przedmiotów z góry. 
Nowa wersja urządzenia ma zwiększoną moc, która wynosi 40W

Zamykany pojemnik jest szczelny dzięki czemu nie czuć izopropanolu lub innych lotnych płynów czyszczących. Skutecznie zapobiega to rozpryskiwaniu i ulatnianiu się płynów co zapewnia bezpieczeństwo.

Urządzenie jest wyposażone w pokrętło na którym można ustawić czas od 1-60 minut. Dzięki temu łatwiej jest ustawić dłuższe czasy mycia i utwardzania.

Parametry techniczne:

● Moc znamionowa: 40 W
● Światła UV: 405nm
● Zakres wyboru czasu: 1-60 min
● Rozmiar urządzenia: 290 mm (L) * 270 mm (W) * 479 mm (H)
● Rozmiar mycia kosza: 192 mm (L) * 120 mm (W) * 290 mm (H)
● Wiszący rozmiar czyszczenia: 192 mm (L) * 120 mm (W) * 235 mm (H)
● Rozmiar utwardzania: 190 mm (D) * 245 mm (H)
● Metoda sterowania: cyfrowy w kształcie tuby, wskaźnik LED, pokrętło sterowania
● Waga: ~6,5 k

Uwaga! Minimalny czas wypożyczenia urządzenia to 5 dni. W przypadku wypożyczenia urządzenia z drukarką 3D płacisz tylko 30 zł brutto za dobę.

Tags: urządzenie do czyszczenia modeli z żywicy i utwardzania Kraków wypożycz w Krakowie wypożyczalnia

* Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT w wysokości 23%. Cena netto za wypożyczenie urządzenia wynosi 40.65 zł.

Pozostałe z kategorii Inne