Łowcy dźwięków – field recording w naszej wypożyczalni [2016-11-29]

Ostatnio w naszej wypożyczalni pojawiło się kila nowości związanych z field recordingiem i nagrywaniem dźwięku na planie filmowym. Profesjonalny Rode blimp ochroni Wasze dźwięki przed wiatrem. Bezprzewodowy system Rodelink Newshooter uwolni Cię z kabli na planie filmowym. Poniżej prezentujemy najważniejsze urządzenia dostępne w wypożyczalni.

Rode NTG3

Sercem naszego systemu do field recordingu jest profesjonalny mikrofon typu shotgun Rode NTG3.

Rode Blimp (Nowość)

Żeby zminimalizować zakłócenia związane z poruszaniem boomem mikrofon Rode NTG3 zamocujesz na uchwycie przeciwwstrząsowym Rycote. Jeśli nagrywasz na zewnątrz, uchwyt uzupełnisz o osłonę przeciwwietrzną wraz z dedykowanym, futerkowym Dead Wombat.

Rodelink Newshooter (Nowość)

Dzięki nowemu systemowi bezprzewodowemu Rode Newshooter, możesz nagrywać dźwięk z booma bezpośrednio do kamery bez kabli. System ma nadajnik z możliwością włączenia napięcia Phantom Power, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnych mikrofonów takich jak nasz Rode NTG3. Oczywiście możesz podłączyć do niego dowolny mikrofon dynamiczny, a także mikrofony typu lavalier.

ZOOM H6

Dźwięk możesz też nagrywać bezpośrednio do fenomenalego recordera ZOOM H6. Ma on dodatkowy mikrofon sterefoniczny do nagrywania tła dźwiękowego. Bardzo dobrej jakości preampy sprawią, że Twoje nagrania będą brzmiały profesjonalnie. W urządzeniu możesz nagrywać jednocześnie 6 ścieżek na raz - idealnie nadaje się do nagrania prób, koncertów, wywiadów.

Powiązane produkty do wypożyczenia