Jinbei EF-100 - oświetlenie filmowe w naszej wypożyczalni [2016-11-02]

W tym artykule chcemy przedstawić Wam oświetlenie filmowe, które możecie wypożyczyć za naprawdę niewielkie pieniądze w naszej wypożyczalni sprzętu filmowego. Postaramy się przedstawić Wam w sposób bardzo przystępny przykłady oświetlenia poszczególnych scen filmowych i fotograficznych.

 

Lampa LED Jinbei EF 100

Lampa bez modyfikatorów daje mocne i ostre światło o temperaturze zbliżonej do światła dziennego. Bardzo lubimy je używać do oświetlania portretowanych osób z tyłu, żeby pięknie zarysować ich kontury. Bardzo często filmujemy używając tylko i wyłącznie tego światła, ustawiając je w kontrze do kamery, świecąc w obiektyw. W poniższej scenie używaliśmy tylko tego światła (widać je w kadrze) i dodatkowo lekko oświetliliśmy twarze modelek blendą z przodu odbijając światło z lampy Jinbei. Lampa dodatkowo ma pilota umożliwiającego włączanie, wyłączanie, ściemnianie i rozjaśnianie lampy.

Lampa ma bardzo fajną funkcję mocowania modyfikatorów w standardzie Bowens. Dzięki czemu pasują do niej popularne softboxy fotograficzne, czasze Bauty Dish itp. U nas z lampą dostaniesz Beauty Dish 40 cm, czaszę z kolorowymi filtrami i snoota. Jeśli chcecie zmiękczyć światło tej lampy proponujemy wypożyczenie także płaszczyny dyfuzyjnej, która jest częścią naszej blendy. Na poniższym zdjęciu modelka oświetlona tylko i wyłącznie lampą Jinbei EF 100 z założonym Beauty Dishem.

Lampa Jinbei ma system chłodzenia ze słyszalnym wiatraczkiem, więc nie bardzo nadaje się do wywiadów z dźwiękiem. To nie wszystko związanego z oświetleniem z oferty naszej wypożyczalni. Znajdziecie u nas więcej ciekawych lamp. O nich w następnych aktualnościach.

Powyżej lampa Jinbei EF-100 z Beauty Dishem + akcesoria, a poniżej kilka naszych ujęć z zastosowaniem tej lampy.

Powiązane produkty do wypożyczenia