Newell BP-190 V-mount - nowa bateria [2018-12-15]

Czy można się cieszyć z nowej baterii? Wg mojej żony nie bardzo - gdy jej pokazywałem nowy zakup do wypożyczalni nie dało się wyczuć z jej strony zbyt wielkiego entuzjazmu ;) Natomiast nowa bateria Newell BP-190 V-mount daje nowe możliwości użycia naszego sprzętu w terenie - bez dostępu do gniazdka i bez potrzeby użycia kosztownych generatorów prądu. Poniżej wykaz sprzętu, który możemy użyć w połączeniu z nową baterią. Ale w praktyce może ona mieć o wiele więcej zastosowań. Dzięki wbudowanemu wyjściu USB - możemy zasilać nią aparaty, lampy z zasilaniem USB, ładować telefony itp. Bateria posiada także wyjście D-TAP.

Aputure C120D II

Powyższa lampa ma wbudowane złącze v-mount. Na nowej baterii lampa przy pełnej mocy wytrzyma 45-50 minut. W przypadku tej lampy mamy duży zapas mocy więc możnaw praktycznym zastosowaniu wydłużyć ten czas do około 2 godzin.

CAME TV Boltzen 55W

Lampa posiada kabel do zasilania przez złącze D-TAP. Dzięki takiemu podłączeniu Newell BP-190 zasili przy pełnej mocy tą lampę przez około 3:45 godziny!

Sound Devices MixPre 6M

Jeśli nagrywamy w terenie i używamy wielu mikrofonów z zasilaniem Phantom Power taka bateria umożliwi wielogodzinne, bezproblemowe nagrywanie na planie filmowym (zasilanie przez wyjście USB).

Powiązane produkty do wypożyczenia