Nowości do wypożyczenia - Aputure 120D Mk II, Gopro 7 [2018-10-22]

Mamy terminal płatniczy więc od dziś możesz płacić za wypożyczenie sprzętu u nas kartą Visa, Master Card, Blik itp.! Dodatkowo w naszej wypożyczalni sprzętu video, fotograficznego i filmowego pojawiło się kilka znaczących nowości.

Aputure COB C120D Mark II

Doskonała, mocna lampa z mocowaniem Bowens. Profesjonalne odwzorowanie przejść tonalnych twarzy i kolorów oraz gama efektów świetlnych wbudowanych w lampę. W nowej odsłonie (Mark II) lampa zyskała bardziej uniwersalną temperaturę 5500K. Jest o 20% mocniejsza od i tak już bardzo mocnego poprzednika. Można ją ściemniać w krokach co 1% aż do 1% mocy, a nie tak jak poprzednika tylko do 10%. Lampa ma kilka wbudowanych fantastycznych efektów świetlnych: imitacja pioruna, flasha paparazzi, zepsutej żarówki, ekranu telewizora. Zobacznie w poniższym filmie jak fajnie można ją wykorzystywać do oświetlenia planu zdjęciowego.

Aputure F7

Kompaktowa, nakamerowa lampa z pięknym światłem. Lampa ma bardzo ciekawy patent gdyż świeci temperaturą aż do 9500 K czyli prawie niebieskim światłem (można fajnie oświetlać nią tło inną temperaturą niż reszta oświetlenia), a pełnię mocy uzyskuje w okolicach 5500K. Dodatkowo można ją ściemnić aż do 1%, a nie jak większość lamp do 10%. Lampa idealnie nada się na każdy plan jako uzupełnienie głównego oświetlenia, a nawet jako główne oświetlenie (CRI 95). Można ją zasilać z ładowarki telefonu USB-C lub baterią typu Np-F.

GoPRO 7

Nowa odsłona legendarnej kamery sportowej. Tym razem z bardzo dobrą stabilizacją, która z powodzeniem zastępuje gimbal.

Powiązane produkty do wypożyczenia

GOPRO HERO7 Black
80 zł/24h
GOPRO HERO7 Black
Lampa Aputure F7
25 zł/24h
Lampa Aputure F7